Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Vera Laçi - Lotët Mos M'i Fshini  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

30/06/2014

2014-06-30T18:04:53Sikur t'i mbledhësh lotët e mia
Do bëhej det dhe oqean
Kur jeton nëna dhe vdes fëmija
Trishtimin zemra jo nuk e mban

REF.
Ndaj lotët ju mos m'i fshini
Se janë lotë nëne mbytur në vaj
Vetë Zoti i madh djalin ma thirri
Lart në parajsë në gji ta mbajë

O nena ju sot më dëgjoni
Ai e donte jetën aq shumë
O Zot përse po më plas zemra
Pse loti i nënës s'pushon kurrë

REF.
Ndaj lotët ju mos m'i fshini
Se janë lotë nëne mbytur në vaj
Vetë Zoti i madh djalin ma thirri
Lart në parajsë në gji ta mbajë

"Kushtuar djalit tim Deni Duka
dhe gjithë nënave për humbjen e fëmijëve të tyre"


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Vera Laçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet