A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vera Laçi - Këngë Dasme Dibrane


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/01/2018

2018-01-16T11:15:52

Të gjitha jelek bukra jemi
Por si nusja nuk i kemi
Dil oj hanë me nusen o
Fol oj kuvend bukur o

Dil oj hanë me nusen o
Fol oj kuvend bukur o

...

Oj lulije gajtanlie
Hajde bre hajde
Çova motrën me t'marr ty-e
Hajde bre hajde x2

Pse e çon motrën ylli i dadës
Hajde bre hajde
Hajde vet e të më marrësh
Hajde bre hajde x2

...

Oj dola kur dola x2

Kur dola ke dera x2

Oj pash lulijen o x2

Veshun me të verdha x2

Oj dola kur dola x2

Kur dola ke shkalla x2

Oj pash lulijen o x2

Veshun me të bardha x2


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019