Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vera Oruqaj - Ku Je Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mu dok jeta se u ndal edhe ma kurr zdo t'vazhdon
Mu dok djelli se s'rrezon kur me the se ma sme don
Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty

Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty

Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur
Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur

Dhe nga zemra po te them kurr e lumtur ma zdo tjem
Por ne mend do te kujtoj se me ty jeten kaloj
Dhe nga zemra po te them kurr e lumtur ma zdo tjem
Por ne mend do te kujtoj se me ty jeten kaloj

Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty
Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty

Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur
Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur

Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty
Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty


Ky tekst u dërgua nga SedatVera Oruqaj
Publikimi: 30/10/2007


Vera Oruqaj - Ku Je Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Shpirt".
3. Video është e këngës "Ku Je Shpirt", por nuk këndohet nga Vera Oruqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vera Oruqaj:


Komente 0