Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viagra - Deshu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

B B B B BABA REKORDS 2007

VJEN ME NI POROSI TE RE PER KREJT FEMRAT
NGRITNI FUSTANAT LART DHE VAZHDONI
DUKE ECUR NEPER RRUGET E QYTETIT TIM
DEL TULIFAR FEMRE EDHE SHITET DHIP
E DI MIR QKA I BOJ QASAJ FOTOMODELE
SJA LO TEMIN MRENA EDHE THOT FALEMINERES
NEJSE HEREN TJETER KUR TE SHEH EDHE KA MUNDSI QI SHITET EDHE SI S'TE NJEH QASHTUT KE DJE E PARDJE MA SE KOM AT PROBLEM LEM SE PRAP CDO NAT SKA KU SHKON TE UNE VJEN ÇDO FEMER E PRISHTINES QKA BON NKREVET O MISION SEKRET SHEMBULL KONKRET ME MU TON VET ME MAJT KONEKT QOFSI I KOM LEKT SI PAKET JOM VET JOM VET KOMPLET E MAJ MSHEFT SI INDEKS MA NUK FOLI SUM NIHET ZONI SJA TESHI VETI KU SHKOJ E QKA BOJ PREJ KREJTVE E KOM MARR VESH MAS VONI PARAMENO QE 2 VJET E KISH NXON NJONI

REF:
deshu heki brekt heki blusat
as ni zoo e shtriju me mu
nshtrat sdi met lut sjom njo qe tmar met but
si kallxoj kerkujt hajt d d d d d deshu

PYTJA MA E SHPESHT TE NA QI QARKULLON A e ka t`hupt QAJO A KI NI NAJ SEN KALLXOM GARANT PO SE QE DY VJET ME NJO KALON JO BESO AJ E DON MAJDE EDHE E RESPEKTO RIMENEN SE KALON PA E THIRR EN TELEFON
POEZI I RECITON DHURATA E LULE I QON E THIRR NSHI ME KQYR FILMA I THOT HAJDE RRINA SBOJNA SEN VEQ HAJNA E PINA QFAR QIFTI I LUMTUR SI ME KOON MOTORR E VLLA PO FUTJAU INSESTAV SE NDIT SODIT QAS PO KA EDHE UNE I QOJ LULE VEQ LULE T'FIERIT JA QELI DEREN KUR E QES JASHT PREJ KERRIT MA SEKY MES TERRIT EDHE NDODH QE THIRRI NBANES THOT JOMME NI SHOK MERRE NI SHOQE I KQYRUM STUPCAT JAU KALLXOJNA STUPCAT E KUR T'DOJN ME SHKU NSHPI SMUJN MI VESH AS KPUCAT

REF:
deshu heki brekt heki blusat
as ni zoo e shtriju me mu
nshtrat sdi met lut sjom njo qe tmar met but
si kallxoj kerkujt hajt d d d d d deshu

PER MU BO MA ROMANTIK NUK I DHEZI QIRAT JA KERSAS PERMAS E HUN JA QES QYRRAT JA JEPI DETYRAT ME MA FSHI SHPIN OSE I KALLXOJ KREJTVE NUK E MAJ MA FSHETSIN PER MU EKOM INQIZU EDHE NCDO MOBILL E GJONI BOHET MA E FAMSHME SE INIS GJONI
FRAJERI I VET PO DON KONFLIKT DUHET NTOK ME LOON TFIKT E TJERA E TJETA HERE MOS ME HI MA NKONFLIKT E NXONI SHLLIBENDI NIO QIK NKONVIKT TAMON E KA EKONOMIK SHARGJON PARE PER HOTEL VEQ HIN KRY PUN EDHE DEL NFUND VI NPPERFUNDIM QE VENIN TON SDO ME THON ME KON GJENTELLMEN KUR TE KI KON DON KU DON ME KON DON E MAN SA DON E LSHON KUR DON OSE E PERDOR NI PERDORIM EDHE EGJUN BASHK ME KONDOM

REF:deshu heki brekt heki blusat
as ni zoo e shtriju me mu
nshtrat sdi met lut sjom njo qe tmar met but
si kallxoj kerkujt hajt d d d d d deshu

deshu heki brekt heki blusat
as ni zoo e shtriju me mu
nshtrat sdi met lut sjom njo qe tmar met but
si kallxoj kerkujt hajt d d d d d deshu

deshu heki brekt heki blusat
as ni zoo e shtriju me mu
nshtrat sdi met lut sjom njo qe tmar met but
si kallxoj kerkujt hajt ZH ZH ZH ZH ZH ZHVESHUUUUUUUU.


Ky tekst u dërgua nga Pinkilicious AngelViagra
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/09/2008


Viagra - Deshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshu".
3. Video është e këngës "Deshu", por nuk këndohet nga Viagra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viagra:


Komente 0