Live Video

Vikena Kamenica & Genc Tukiçi - Valsi I Lumturisë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2016

2016-12-21T23:07:02

Më Shumë Nga

Genc TukiçiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Valsi I Lumturisë" kënduar nga Vikena Kamenica & Genc Tukiçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vikena Kamenica & Genc Tukiçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Florent Nushi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa KENAQESI KUR DEGJOJ
VALSIN TONE NE KETE PRANVERE
AI PERSERI PO NA FTON
TE VALLZOJME SI ATEHERE
BASHKE ME PRANVEREN EDHE TI LULZON
LULE PLOT ERE NE SHPRIT ME GJALLERON
VALS O VALS TI JEHONE
MBI TE BUKURIN ATDHE
FUSHAT TONA I PERSHKON
KU SHPERTHE JET E REMë Shumë Këngë Nga Vikena Kamenica:

Më Shumë...