Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vikena Kamenica - Te Shtrenjetes Sime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/06/2016

2016-06-06T13:54:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Shtrenjetes Sime" kënduar nga Vikena Kamenica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vikena Kamenica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vikena Kamenica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet