TEKSTESHQIP

Violeta Demaj
Kenge Dasmash 2016
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Dasmash 2016" kënduar nga Violeta Demaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.