A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Visar Shabani - Asnje Nuse Si E Jona


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/06/2018

2018-06-11T17:16:09


Sorry, this song lyrics is not yet available "Asnje Nuse Si E Jona" sung by Visar Shabani.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Asnje Nuse Si E Jona".
The music video from Visar Shabani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Motrat Mustafa. We wish that's the lyrics you are looking for:

Se lam nusen ner unaze
Ma shum se ni muj
Dera jote moj lulije
Tash u ba e huj
Je per shtat……
Per ty ka than nana
Kur t'na vish te dera
Kangen do ta knojna
Kur t'na vish te dera
Kangen do ta knojna

REF
Asnje nuse si e jona
E mir as s'ban fjale
Uron nena çka ka n'zemer
Per ty e per djal
Asnje nuse si e jona
E mir as s'ban fjale
Uron nena çka ka n'zemer
Per ty e per djal

II
Mos kujto mori lulije
Se nuk jem si kush
Cysh ta dojna te miren
Nuk ta don gjithkush
E mire zoti t'paska fale
E mira tu shtoft
Cysh na gzofe zemrat
Edhe ty tu gzoft
Cysh na gzofe zemrat
Edhe ty tu gzoft

REF
Asnje nuse si e jona
E mir as s'ban fjale
Uron nena çka ka n'zemer
Per ty e per djal
Asnje nuse si e jona
E mir as s'ban fjale
Uron nena çka ka n'zemer
Per ty e per djal

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018