Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Si Bilbili Do Te Kendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o do te dalim monopatit
do te shetisim ne te dy
e do ti puth me mall te shpirtit
ata te dy syt e zinj
e do ti puth me mall te shpirtit
ata te dy syt e zinj
ref
mbi qerpik mbi qerpik te syrit tend
do te vij do te ulem do te pushoj
mbi nje dege mbi nje dege trendafili
si bibil si bilbili do te kendoj

oh se cu ngrita qe pa gdhire
ndrisin yjet mbi lendine
dola poshte monopatit
po shkelqejn dritat e fshatit
2x dola moj dola
atje moj lart ne male
oh sa bukur tingellon
oh cula bujare


Ky tekst u dërgua nga tomi rina

Vitori Balili - Si Bilbili Do Te Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Bilbili Do Te Kendoj".
3. Video është e këngës "Si Bilbili Do Te Kendoj", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0