Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Faqekuqja Te Burimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Faqe kuqja moj
tete burimi
engjini sho
kase njini
Nesenjini moj
enjo vete
te share o
shoqe sdo tjeter

(Ref)
o heneze o moj
rrumbullake
heneze o moj
heneze
i dil te shoh na
te pastarke
dil moj hene
hene drite gende
te faqe
o kuqja ne leme

binde fshatit moj
njecit zjarre
ibekejt
plot fedhine valle
vieme bishto te
syrin saj
fjanari ore
kejne maj

(Ref)
o heneze o moj rrumbullake
heneze o moj heneze
o dil te shoh na te pastarke
dil moj hene hene drite gende
te faqe o kuqja ne leme

ferme vape ve
ferme naze
bjen ve secu
vapavase
duke ecur moj
fluturuar
mengadale mote
mere shkruar

(Ref)
o heneze moj
rrumbullake
heneze o moj heneze
o dil te shoh na
te pastarke
dil moj hene hene drite gende
te faqe
O KUQJA NE LEME


Ky tekst u dërgua nga Faqe Kuqja Te Burimi

Vitori Balili - Faqekuqja Te Burimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faqekuqja Te Burimi".
3. Video është e këngës "Faqekuqja Te Burimi", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0