Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - C'pate Djal I Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13

me erdhe te dera,
te prisija me nuse,
çpate diali i nenes,
zemren ma kepute. 2x

çpate bir o çpate,
qe gjirin ma thave,
loti pikon rende o bir, [refreni]
te rrita me halle. 2x

te rrita e mjera,
mu si pik e pikes,
te vran te dera djalo,
mu ne mes te dites. 2x

çpate bir o çpate,
çpate djal i nenes,
te rrita e mjera bir,
mu si drit e henes. 2x

si su kthye plumbi,
te me merte mua,
çe do jeten nena,
pa fjalet e tua. 2x

refreni 2x

cop e çik zemra,
nje jet te ter,
sa te vi pran nena djal,
buzen te te ver. 2x

refreni 2x


Ky tekst u dërgua nga Klaidi

Vitori Balili - C'pate Djal I Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'pate Djal I Nenes".
3. Video është e këngës "C'pate Djal I Nenes", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0