Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Keputa Nje Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Keputa nje lule
nje lule saksie
ta dhurova ty moj vajze
me mua te vije

2- Sa shume lule gjeta
ngjyra bukuri-e
ne mes tyre njera moj
sec me ishe ti-e

3- Keputa nje lule
lule plot me vese
midis luleve te gjeta
o ne mes bacese

Dil moj manushaqe
Dil moj trendeline
Per te ad te fare
Koken jap e mira


Ky tekst u dërgua nga Vene

Vitori Balili - Keputa Nje Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keputa Nje Lule".
3. Video është e këngës "Keputa Nje Lule", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0