Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Po Vinë Djemtë Nëpër Vapë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po vinë djemtë nëpër vapë, nëpër vapë
Porsi zogjtë moj fluturakë
Nëpër vapë aman aman, aman nëpër vapë
Me ta dhe o dafina bashkë

O ç'ka një borzilokë në dorë, nëpër vapë
Porsi zogjtë moj fluturakë
Nëpër vapë aman aman, aman nëpër vapë
Me ta dhe o dafina bashkë

O për kë e ka nuk e dimë, nëpër vapë
Porsi zogjtë moj fluturakë
Nëpër vapë aman aman, aman nëpër vapë
Me ta dhe o dafina bashkë

O për atë që këndon më mirë, nëpër vapë
Porsi zogjtë moj fluturakë
Nëpër vapë aman aman, aman nëpër vapë
Me ta dhe o dafina bashkë


Ky tekst u dërgua nga  Ylber

Vitori Balili - Po Vinë Djemtë Nëpër Vapë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vinë Djemtë Nëpër Vapë".
3. Video është e këngës "Po Vinë Djemtë Nëpër Vapë", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0