Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Qaj Moj Shqiperi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Epo fushat o me lule
Malet o me bore
Seç na erdhi hasmi
O me arme ne dore

Epo qaj moj Shqiperi
Edhe ulermoje x2

Epo grate e Kurveleshit
Moj shkojne per ne fror
Me djep e ngarkuar
Me foshnje ne dore

Epo qaj moj Shqiperi
Edhe ulermoje x2

Epo foshnjat kane uri
Moj buke ju kerkojne
Ju vdesin ne duar
Moj nenat po vajtojne

Epo qaj moj Shqiperi
Edhe ulermoje x2

...

Epo lane shkrete vatane
Moj shtepi e oborr
Ç'po i luten Zotit
Moj Zoti t'i ndihmoje

Epo qaj moj Shqiperi
Edhe ulermoje x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Vitori Balili - Qaj Moj Shqiperi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Moj Shqiperi".
3. Video është e këngës "Qaj Moj Shqiperi", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0