Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Baba Selimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Larte permbi Hambare
si deti me halle
eshte Baba Selimi
nje urate e madhe (2here)

Nur Baba Selimi
nur qe zbret nga qielli
te ka zili hena
te ka zili dielli (2here)

Si balle lezeti
sesa i paska hije
eshte Baba Selimi
sulltan urtesie (2here)

Nur Baba Selimi
nur qe zbret nga qielli
te ka zili hena
te ka zili dielli (2here)


Ky tekst u dërgua nga Sopolitjale

Vitori Balili - Baba Selimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baba Selimi".
3. Video është e këngës "Baba Selimi", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0