Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjendita & Ejona Stojkaj - Nëna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nëna

Fjal e madhe del nga zemra
Emer mbretresh ndër emra
Ushqim per jeten time plot dashuri

Ska zavendsim per ty
Fjalet tua yje nqiell
Jetes i jap drit si gjdo her

Puthjet tua kur mi jep ne ball
Jan sherim i plageve ma largojn qdo mall
Duart e tua me mundime më kan rrit
Ne mes te nates per mua ti je drit

REF :
Përqafimi yt me jep ngrohtesi
Je vet dielli shkëlqen me dashuri
Ti je e bekuar nga dora e zotit
Ëngjëll që më mbron ne qdo stin te motit 2x

Je vet jeta ime me ty kam lumturi
Nuk dua te rri vet te kam drit ne sy
Ska zavendsim per ty
Fjalet tua yje nqiell jetes i jap drit si gjdo her

Puthjet tua kur mi jep ne ball
Jan sherim i plageve ma largojn qdo mall
Duart e tua me mundime më kan rrit
Ne mes te nates per mua ti je drit

REF:
Perqafimi yt me jep ngrohtesi
Je vet dielli shkelqen me dashuri
Ti je e bekuar nga dora e zotit
Ëngjëll qe me mbron ne qdo stin te motit


Ky tekst u dërgua nga Vjendita Stojkaj   vjendita

Vjendita & Ejona Stojkaj - Nëna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna".
3. Video është e këngës "Nëna", por nuk këndohet nga Vjendita & Ejona Stojkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjendita Dhe Ejona Stojkaj:


Komente 0