Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Hyseni - Interesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ishte nje dit vere
kur un u takova
me njeri t'gabuar
un u dashurova
A menodon qe jeta eshte
aq e shkurte
|qe me ble me pare
dikon ta dush .....

Ref:
I martuar me femij kerkon
tjetren ta qon nshpi
nuk e di sa gjyna bane
e shkatrrove familjen TANDE!

nuk e deshe jeten deshte
avanturat ka met vra dashnia e
tmirat e mia ..a ja vlejti
interesi kon tasht don me ba
per veti familja nuk blihet leht
ke metur veq qyqe vet !

Ref:I martuar me femij kerkon
tjetren ta qon nshpi
nuk e di sa gjyna bane
e shkatrrove familjen TANDE!


Vjollca Hyseni - Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interesi".
3. Video është e këngës "Interesi", por nuk këndohet nga Vjollca Hyseni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0