A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjollca Selimi - Vin Vaporat


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2012

2012-10-20T19:53:58

Song from the album:

"Cuni I Vogël Do Llokum"It's a long time that we try finding the lyrics to "Vin Vaporat" sung by Vjollca Selimi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vjollca Selimi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Duli & Seferi - Vin Vaporat

Vijn vaporat moj nane per rreth detitttt.
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt

Disa kajshin moj naneee disa knojshinnn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn

Ka nji leter moj nane qojn nvilatee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee

Ne mos prejtshin moj nane per shtat vjetteee
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter

Corona - Vin Vaporat

Vin vaporat moj nane bregut t'detit
o dil e shini moj nanë asqerrt e mretit
o dil e shini moj nanë asqerrt e mretit

Gjysa kjajshin moj nane gjysa knojshin
o ka nji leter moj nane......n'vilajet qojshin
o ka nji leter moj nane......n'vilajet qojshin

Ka nji leter moj nane e leter te gjatë
o ka 7 vjet o moj nanë,na presin grate
o ka 7 vjet o moj nanë,na presin grate

Mos na pritshin moj nane per 7 vjete
o le ti marrin moj nane burrat pleqe
o le ti marrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
o ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
o ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019