Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Nuk Rrezikon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Nuk mund te hysh ne uje e te mos lagesh
Nuk mund ta jetosh ate te mos plakesh

X2
Ti nuk mundohesh rrin ulur kembekryq
Bon mende rri ne vend punt kurqysh.

Ref x2
Ti asnjeher nuk rrezikon per mua
Sa fjal e leht eshte veq me than te dua
Fjal pa vepra nuk i njoh zemra ime
Jan veq mashtrime

Se mban dashnore ku nuk i del hakesh
Se dashuria nuk eshte krej pune llafesh

x2
Kur sje i zoti per nje dashuri
S'me duhesh as mua s'jam per ty

Ref x4
Ti asnjeher nuk rrezikon per mua
Sa fjal e leht eshte veq me than te dua
Fjal pa vepra nuk i njoh zemra ime
Jan veq mashtrime


Ky tekst u dërgua nga JonaaVjollca Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2014


Vjollca Selimi - Nuk Rrezikon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Rrezikon".
3. Video është e këngës "Nuk Rrezikon", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 3