Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Tani Je Me Tjetren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani je me tjetren
Dhe s'mendon per mua
Por nje gje ta dish
Se t'kam dashuruar x2

Ndoshta je i lumtur
Qe me tjetren do te martohesh
Por mendo ti mire
Se me vone do te pendohesh x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Vjollca Selimi - Tani Je Me Tjetren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Je Me Tjetren".
3. Video është e këngës "Tani Je Me Tjetren", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0