Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - A E Din Motër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e din moter kur te vogla ishim o
a e din moter kur te vogla ishim o

Gjith diten o her lujshim e rrishim o
Gjith diten o her lujshim e rrishim o

Kur u rritem e bonem t'mdha e o
Kur u rritem e bonem t'mdha e o

E dham besen qe kur mos me u ndae o
E dham besen qe kur mos me u ndae o


Vjollca Selimi - A E Din Motër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Motër".
3. Video është e këngës "A E Din Motër", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0