A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vjollca Selimi - Te Kalaja


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/10/2018

2018-10-26T18:00:00

Te kalaja e Ulqinit te takova tparen her
prej dashnis dhe mallengjimit te kerkova dhe njeher(dhe njeher)
sa shum vite kan kaluar
skam te drejt as ti kujtoj
por kjo zemer e lenduar asnjeher nuk te harroi(te harroi)

ref:valet perqafojn kalan sikur mua ti diku
prej dites qe u ndam
qetsi nuk gjeta kurr
sikur deti val val jeta ime ska qetsi
zemren time ta kam fal pse na denove zot ishim te ri

te kalaja e Ulqinit te takova tparen her
prej dashnis dhe mallengjimit
te kerkova dhe njeher(dhe njeher)
sa shum vite kan kaluar
skam te drejt as ti kujtoj
por kjo zemer e lenduar
asnjeher nuk te harroi(te harroi)

ref:jeta shkon nkalamoni enderroim nje ardhmeri
perqafuar rrin diku sikur ne dikur
e sa kthesa ka kjo jet qka i pret nuk din as vet
sa kan rene ne dashuri mos i lendo o zot se jan te ri
mos i lendo o zot se jan te ri
mos i lendo o zot se jan te ri
mos i lendo o zot se jan te ri


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019