TEKSTESHQIP

Vjollca Selimi
Oj Dada Sale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Dada Sale" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.