TEKSTESHQIP

Vjollca Selimi
Tani Je Me Tjetren
Lyrics

Tani je me tjetren
Dhe s'mendon per mua
Por nje gje ta dish
Se t'kam dashuruar x2

Ndoshta je i lumtur
Qe me tjetren do te martohesh
Por mendo ti mire
Se me vone do te pendohesh x2