Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vladimir Seferi - Kostumi I Bardhë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kostumi I Bardhë".
3. Video është e këngës "Kostumi I Bardhë", por nuk këndohet nga Vladimir Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vladimir Seferi - Kostumi I Bardhë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/11/2012

2012-11-02T10:33:38+00:00Vesha kostumin e bardhe Irdursi margaritare Do vin nuse mojte te mare gjera GJi mos je behare Ata floke pale pal qe ste leje ballin te dalesh Do vi nuse moj te te mare Vesha kostumin e bardhe Ata floket pale pale Qe ste lejte ballin dalesh Dil o yll qe drin sabah Mos me ri me koken me njanesh Dil moj se te vjen bandilli Me ka gjen sorkalle pylli Te kan sjell gjerdan floriri Ga gurbeti nga misiri


Më Shumë Këngë Nga Vladimir Seferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet