A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Vladimir Seferi - Me 1912


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2009

2009-07-22T22:32:38

Këngë e albumit:

"Hite Jugu Vol.2"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me 1912" kënduar nga Vladimir Seferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vladimir Seferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019