Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vladimir Seferi - Te Pash Bir'o Dhender  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/04/2015

2015-04-30T09:01:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pash Bir'o Dhender" kënduar nga Vladimir Seferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vladimir Seferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vladimir Seferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet