TEKSTESHQIP

Ladi Toska & Ilir Tironsi
Ajo Është Shqiptare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Është Shqiptare" kënduar nga Ladi Toska & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, ky produkt muzikor është prezantuar tek fansat tejet mirë edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 14 Nëntor 2019. Autor i orkestrimit është Festim Gici.