Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Susuri - Sa E Ftoht Eshte Jeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa e ftoht eshte jeta kur pran s'te kam ty zemera me eshte ngri

Oh sa me dhemb shpirti kur mendoj ne ty ma s'te kam ne gji

E mallkoj sahatin e mallkoj dhe diten kur t'thash lamtumire

Sa e zbrast kjo zemer sun te therras ne emer sa qenka veshtir

Kam diqka qe djeg si prush fell ne zemer me eshte mbush hallin tim sma din askush gjithqka trego loti n'sy u shkela nje dashuri se nga un se meriton e di

Kam diqka qe djeg si prush fell ne zemer me eshte mbush hallin tim sma din askush gjithqka trego loti n'sy u shkela nje dashuri qe ishte dithqka per ne te dy

Sa me ka marr malli te te puth te balli e te shtrengoj sikur perhere

Vaj si vaj ti halli po digjem se gjalli ah do t'shoh edhe nje here

Nuk kerkoj t'me kthehesh nuk kerkoj t'me duash por mos m'le te digjem zjar

Dua para meje nje fjal veq t'ma thuash ma ban a s'ma ban hallall

Kam diqka qe djeg si prush fell ne zemer me eshte mbush hallin tim sma din askush gjithqka trego loti n'sy u shkela nje dashuri qe nga un se meriton e di

Kam diqka qe djeg si prush fell ne zemer me eshte mbush hallin tim sma din askush gjithqka trego loti n'sy u shkela nje dashuri qe ishte dithqka per ne te dy


Ky tekst u dërgua nga  ArianVllezrit Susuri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Vllezrit Susuri - Sa E Ftoht Eshte Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Ftoht Eshte Jeta".
3. Video është e këngës "Sa E Ftoht Eshte Jeta", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:


Komente 0