Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Susuri - Kam Merak Me Lut Me Qika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kam merak me lujt me qika se me to mir kalon dita kam merak dhe me i mashtru shpesh i rrej ju thom te du.

Dit per dite nga njo vec shtohet me kan dal mo nuk m'kujtohet.
Shum jan bo emrat jan mshtilli lock e zemer vec i thiri.

R. (x1)
alo njona n'telefon tjetra thot mo s'po m`kujton tjetra sms po m`qon o ment e kres se di ku i kam
ku je ti qe spo lajmrohesh o vet me veti spo me kujtohesh e as emrin nuk spo ta di veq po thom skom pas kredi

Telefoni kur nuk nalet thirin qikat nkater anet vec me kerre tu i shetit njo e loj tjetra tuj prit

O naj her e perzi oren shkoj te zana e thrras floren po krejt po mkan zili cka me bo hic se di.

R. (x2)
alo njona n'telefon tjetra thot mo s'po m`kujton tjetra sms po m`qon o ment e kres se di ku i kam
ku je ti qe spo lajmrohesh o vet me veti spo me kujtohesh e as emrin nuk spo ta di veq po thom skom pas kredi

Aman aman aman oo kta qikat e sodit oo shum shpejt mashtrohen o shum shpejt mashtrohen njeher me i thon zemer menjeher dashurohen o menjeher dashurohen aaa tmira i ka bo zoti aman jalla si princesha si princesha te bukra e te lezecme vec pak men te lehta vec pak men te lehta.

Shum kam merak aman aman o me lujt me qika o me lujt me lujt me qika se tu lujt aman aman mir na kalon dita mir na kalon dita.


Ky tekst u dërgua nga Mss.p...

Vllezrit Susuri - Kam Merak Me Lut Me Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Merak Me Lut Me Qika".
3. Video është e këngës "Kam Merak Me Lut Me Qika", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:


Komente 0