Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Susuri - O Mori Synush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

nje deshir e kam ketu veq me mu
plotesu e i lutem zotit tmadh me ty
me u taku e me te than se shum ti
du ata syt e zi kur te pash per her
te par nzemer me ke hy.

ref:2
o more synush e embel si rrush
zemer mdogje prush sikur ti kerkush.

jam nje djal nje djal i ri keq si bej kerkujt
nzemer kam shum dashni ndy dur kam
me trujtfalmi mua buzt e tua se ske me gabu
veq po tflas se shum te dua veq ti je per mu.

ref:2
o more synush e embel si rrush
zemer mdogje prush sikur ti kerkush


Ky tekst u dërgua nga Zana Pz

Vllezrit Susuri - O Mori Synush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Mori Synush".
3. Video është e këngës "O Mori Synush", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:


Komente 0