Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vlora Ahmetaj
  • Vendlindja:
  • Prizren 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vlora Ahmetaj është këngëtare. Në vitin 2018, Xhafer Ahmetaj & Vlora Ahmetaj publikojnë albumin "Xhafer & Vlora Ahmetaj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Bashkëshorte e

Xhafer Ahmetaj

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet