Vlora Kastrati
Vlora Kastrati
Vlora Kastrati
  • Vendlindja:
  • Pejë
  • Jeton në
  • Shtutgart
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Vlora Kastrati është këngëtare. Më datë 19 Dhjetor 2019, Vlora publikon videoklipin "Si Peja S'ka". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku.

Më datë 7 Gusht 2020, Vlora publikon videoklipin "Kur M'ke Pa". Teksti i këngës u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa orkestrimi u punua nga Florent Boshnjaku.

Më datë 4 Shtator 2020, Vlora publikon videoklipin "Mos U Bo Merak".

Më datë 17 Gusht 2021, Vlora Kastrati publikon videoklipin "Dasma".

Më datë 19 Gusht 2022, Vlora Kastrati publikon videoklipin "Mashtrimi". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Florent Boshnjaku.

Më datë 16 Korrik 2023, Vlora Kastrati publikon videoklipin "Harroj Krejt". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Florent Boshnjaku, ndërsa tekstin e shkroi Arsim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

Më datë 13 Shtator 2023, Vlora Kastrati publikon videoklipin "Si Dikur".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0