TEKSTESHQIP

Vlora Kastrati
Dasma
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma" kënduar nga Vlora Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor u prezantua tek audienca i realizuar tejet mirë edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 17 Gusht 2021.