Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Tini (Vlorentin Vladi) - Falma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Tini"
me vjen keq per fjalet qe ty ti kam thene a beson o shpirti jem i kam ra pishman do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo esht hera e pare dhe fundit qe zemren ta kam thy do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo eshte hera e pare dhe e fundit qe zemren ta kam thy
ref:
falma o falma me zemer po te lus se qka ta ban goja nuk ta ban askush (2x)

krejt mendojn se i lumtur jam kjo s'eshte e vertet ohh kur e di qe s'jam pran teje ska qka me vyn kjo jet do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo eshte hera e pare dhe e fundit qe zemren ta kam thy do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo eshte hera e pare dhe e fundit qe zemren ta kam thy

ref:
falma o falma me zemer po te lus se qka ta ban goja nuk ta ban askush (4x)


Ky tekst u dërgua nga  nita
Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet