TEKSTESHQIP

Warm Bloody
Jetim
Lyrics
(Feat. Big Boy Niti & B-King)

Jetoj me mall dhe me kujtime , jetoj ne nje mbres ne zemren time nje femi ne rrug pse duhet te jetoj pse duhet ta shtri doren 50 cent ti kerkoj i ulur ne trotuar shiko si po qan lotet e ti qe token po e shpon u ula afer dhe po e shikoj zemra e tij e vogel vetem po vajton e pyeta I thash pse nuk ,me tregon tha babin dhe mamin une ma nuk kerkon mu kput zemra dhe lotet ne faqen me ran pse skam mundesi me shum ti ndimoj pse se kam vlla floket tja lemoj ..zot ti ke meshir te gjithve ndimoj kti femije te varfer mos e le zemra e tij e vogel vetem paqe jep..

Hej ti ndimojm atij doren qe na ka shtri u vyshk shpirti I tij pa e njoft ket femiri…
Hej ti ndimojm atij doren qe na ka shtri u vyshk shpirti I tij pa e njoft ket femiri…

Gjdo njani vet vi se rruga vet kallzon jom njani prej atyre qe shkruj revolucion po foli per ata qe rruga I ka ne dor kur nje jetim 10 vjet e nxan me arme ne dor ka shum probleme e e ka shum fshtir I mungon ni buzqeshje qe e ka shti me u ni mir aty ku sak harmoni e jom en ma shum se vet mbijeton shum fshtir e ne fund muji kurgja sun prêt qka me ba apet njejt del me vjedh me hi shum fell shum let e ka shteti me qit kta kriminel se e bon kjo puna veq emrin me rrit a quhet kriminel ni bab qe munohet mi rrit fmit qa ska ma qka bon njanen rrug e zgjedh vet qasi plumi ne ball sbon pa hekra 15 vjet e teash kujdeset e nemer nane edhe pse me lot ne sy vet 17 vjet I ka vet hala ajo o fmi ..

Hej ti ndimojm atij doren qe na ka shtri u vyshk shpirti I tij pa e njoft ket femiri…
Hej ti ndimojm atij doren qe na ka shtri u vyshk shpirti I tij pa e njoft ket femiri…

Nje femi rrin ne nje an ta shtrin doren sa ki mundsi mem dhan dikush e don e I ndimon dikush e pshtyn edhe e shan ti mendon qe kerkush sta pa mos harro qe ka zot qe mundet met vra qysh ki zemer ni fukara me pshty edhe me sha….

Hej ti ndimojm atij doren qe na ka shtri u vyshk shpirti I tij pa e njoft ket femiri…
Hej ti ndimojm atij doren qe na ka shtri u vyshk shpirti I tij pa e njoft ket femiri…

DËRGOI: