Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Whitney Houston - Try It On My Own
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Try It On My Own".
3. Video është e këngës "Try It On My Own", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Whitney Houston - Try It On My Own Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00i'm wiser now i'm not the foolish girl you used to know
so long ago
i'm stronger now i've learned from my mistakes
which way to go and i should know
i've put myself aside to do it your way
but now i need to do it all alone

chorus
and i am not afraid to try it on my own
i don't care if im right or wrong
i'll live my the live the way i feel no matter what
i keep it real you know
time for me to do it on my own

it's over know


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë