Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Whitney Houston - Miracle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miracle".
3. Video është e këngës "Miracle", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Whitney Houston - Miracle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00How could I throw away a miracle?
How could I face another day?
It's all of my doing, I made a choice
And today, I pay
My heart is full of pain

How could you understand, the way I feel?
How could you relate to so much pain?
Seems as though nothing can comfort me
So today, I pray
That someone should listen, for...

Chorus:
Nothing should matter
Not when love grows inside you
The choice is yours
There's a miracle in store...
Nothing should matter
Not when love grows inside you
A voice of love is crying out
Don't throw love away
There's a miracle in store...

How could I let go of a miracle?
Nothing cold ever take its place
Thought I was looking, out for myself
Now it seems the pain
Is all that I have gained
I wonder if I could be your miracle
I wonder if I could spare you pain
Seems as though nothing will comfort me
Lord, less today, I pray
That you should come listen

chorus

Don't ever throw away your miracle
Don't let it slip away
Nothing should matter

chorus


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet