Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Whitney Houston - I Wanna Run To You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wanna Run To You".
3. Video është e këngës "I Wanna Run To You", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Whitney Houston - I Wanna Run To You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Hey, hey, hey.)
See, I was born in Newark.
Drive from Orchard Park, now.
We were always hand in hand.
He wore hightop shoes and shirttails
Nick wore his pigtails.
I knew I loved him even then.
You know, some disapproved it,
They even boo-hooed it.
But I told them time and time and
Time again.
You know I was made to love him,
Build my world around him.
(Hey, hey, hey.)
He's been my inspiration, showed appreciation
For the love I gave him through the years.
Like a sweet magnolia tree, my love blossomed tenderly.
My love grew sweeter through the years.
I know my baby loves me, my baby needs me.
That's why we've made it through the years.
You know I was made to love him,
Build my world around him.
(Hey, hey, hey.)
My baby loves me, my baby needs me.
I'm not goin' nowhere.
I was just a little thing, but that lovebug hit me.
I had the fever with each passing year.
If all should tumble and the whole world crumble,
By his side I'd still be standing there. 'Cause...
You know I was made to love him,
Build my world around him.
(Hey, hey, hey.)
All through thick and thin,
Our love just won't end.
'Cause I love my baby, love
my baby, oh.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet