Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Who Do You Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mommies and daddies always believe
That their little angels are special indeed
And you could grow up to be anything
But who would imagine a king?
A shepherd or teacher is what you could be
Or maybe a fisherman out on the sea
Or maybe a carpenter building things
But who would imagine a king?
It was so clear when the wise men arrived
And the angels were singing your name
That the world would be different 'cause you were alive
That's what heaven stood still to proclaim
One day an angel said quietly
That soon he would bring something special to me
And of all of the wonderful gifts he could bring
Who would imagine, who could imagine,
Who would imagine a king?
Words and music by Mervyn Warren and Hallerin Hilton Hill
Thank one of the writers themselves for the correct lyrics!Nuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - Who Do You Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Who Do You Love".
3. Video është e këngës "Who Do You Love", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0