Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Whitney Houston - I Was Made To Love Him

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Was Made To Love Him".
3. Video është e këngës "I Was Made To Love Him", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Whitney Houston - I Was Made To Love Him  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hey, oh, hey hey hey
See I was born in Newark (sure was)

We were always hand in hand
He wore high top shoes and shirt tales
Nip wore her pigtails
I knew I loved him even then
You know some disapproved it
They even boo-hooed it
But I told them time and time and time again

You know I was made to love him
Build my world around him and
Hey, hey, hey
HeÂ’s been my inspiration
ShoÂ’ nuff appeciation
For the love I gave him through the years

Like a sweet magnolia trea
My love blossomed tenderly
My love grew sweeter through the years

I know my baby loves me
My baby needs me
ThatÂ’s why we made it through the years

I was made to love him
Worship and adore him, yes say
Hey, hey, hey
Hey, oh Lord

All through thick and thin
Our love just wonÂ’t end
But I love my baby, love my baby, oh

My baby loves me
My baby needs me
I know I ainÂ’t going nowhere
I was just a little thing
The love bug hit me
I had the fever with each passing year

If all should tumble
And the whole world crumble
By his side IÂ’ll still be standing, yeah

Cuz I was made to love him
Made meant for him, say
Hey, hey, hey
I was made to love him
Build my world all around him say
Hey, hey, hey

I love my baby
Nip aintÂ’ going nowhere
Say hey, hey, hey

[Ad lib until fade]


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet