Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Nobody Loves Me Like You Do Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Like a candle burning bright
Love is glowing in your eyes
A flame to light our way
That burns brighter everyday
But now I have you
Nobody loves me like you do

Like a leaf upon the wind
I could find no place to land
I dreamed the hours away
And wondered everyday
Do dreams come true
Nobody loves me like you do

[Chorus:]
What if I'd never met you
Where would I be right now
Funny how life just falls in place somehow
You've touched my heart in places that I never even knew
Cause nobody loves me like you do

I was words without a tune
I was a song still unsung

A poem with know rhyme
A dancer out of time
But now there's you
Baby, nobody loves me like you do

[chorus]Nuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - Nobody Loves Me Like You Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nobody Loves Me Like You Do".
3. Video është e këngës "Nobody Loves Me Like You Do", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0