Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Whitney Houston - Oh Yes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00The day you held me in your arms
I still smell da scent of you
On my dress unbelievable
And you was so masculine
The way I felt your chest up next to mine
I felt you in my heart
Now I breathe love

You are so amazing
Unbelievable baby
It's you that make me smile
When everything gets crazy
And your the one I love
No other man can faze me
Cause you're in my heart
Im in your heart
Every minute, daily

The time you looked into my eyes
I felt like falling in love baby
And I was mesmerized
Cause it's something you do babe
That makes me feel this way
I can't explain
You're my joy my peace my happiness
And you...

You are so amazing
Unbelievable baby
It's you that make me smile
When everything gets crazy
And your the one I love
No other man can faze me
Cause you're in my heart
Im in your heart
Every minute, daily

your the best love i ever knew
cant nobody do me like you do
put that down on my last dime
no one else worth none of my time
everything bout you i love
you were sent from the skies above
you came here to rescue me

i am free


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet