Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Take Good Care Of My Heart Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Time can pass so slowly, when you feel so all alone
Love can strike like lightning, when you find your heart a home
I've seen it in the movies, read about it in a book
I've never feel it, but your touch was all it took

[Chorus:]
Take good care of my heart
Take good care of my heart
Baby you're the first to take it
You're the only one who can break it
I love you more than I should
But it keeps me feeling so good
I've waited for your love for ever
You're the one to take good care of my heart

Come and make you're magic, til you have me hypnotised
If we get any closer, I'll be drowning in your eyes
You're the one I needed most, when my love was on the line
I'm so glad you gave me yours, when I gave you mine

[Chorus]Nuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - Take Good Care Of My Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Take Good Care Of My Heart".
3. Video është e këngës "Take Good Care Of My Heart", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0