Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - You're Still My Man Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


On the day that you left me
ou said you had no regrets
There's a bond between us
That hasn't been broken yet
And the feelings between us
Will never diappear
How can you be far away
When your spirits here

[Chorus]
You're still my man
Nothing can change it
We still belong together
You're still my man
Nothing can change it
Our love will last forever

And the seasons of our love
Will always change I know
Maybe that's the reason
You felt you had to go
But soon you'll be missing me
Darling, I know you well
There's a magic we share together
And no one can break that spell

[Chorus]

I'll wait for you
The thought that keeps me going each day
Is I believe you still love me
I love you more than words can say

[Chorus-Repeat]Nuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - You're Still My Man
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You're Still My Man".
3. Video është e këngës "You're Still My Man", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0