Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Whitney Houston - Count On Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Count On Me".
3. Video është e këngës "Count On Me", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Whitney Houston - Count On Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Chorus]
Count on me through thick and thin
A friendship I will never end
When you are weak, I will be strong
Helping you to carry on
Call on me, I will be there
Don't be afraid
Please believe me when I say
Count on...

[Verse1]
I can see it's hurting you
I can feel the pain
It's hard to see the sunshine though the rain
I know sometimes it seems as if
It's never gonna end
But you'll get through it
Just don't give in cause you can...

[chorus]

[Verse2]
I know sometimes it seems as if
We're standing all alone
But we'll get though it
Cause love won't let us fall

[chorus]

There's a place inside of all of us
Where our faith in love begins
You should reach to find the truth in love
The answers there within, oh
I know that life can make you feel
It's much harder than it really is
But we'll get through it
Just don't give in

[chorus]

Whitney: count on
Ce Ce: Count on
Whitney: Count on
Ce Ce: Count on
Whitney: Count on
Ce Ce: Count on
Both: meeeeeeeee
Whitney: oh yes you can
Ce ce: no i can't
Whitney: Sure you can
Ce Ce: Oh yeah
Whitney: so glad i can
Ce Ce: Count on me
Whitney: Count on me Baby

[Thanks to nellychick11900@aol.com]


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet