Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Eye On The Sparrow Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(from the Soundtrack The Preacher's Wife)

Why should I feel discouraged
Why should the shadows come
why should my heart feel lonely
And long for heaven and home
when Jesus is my portion
My constant friend is he
His eye is on the sparrow
and I know he watches me

I sing because I'm happy
I sing because I'm free

His eye is on the sparrow
and I know he watches me

I sing because I'm happy
I sing because I'm free
His eye is on the sparrow
and I know he watches mePublikimi: 25/05/2012Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0


Whitney Houston - Eye On The Sparrow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eye On The Sparrow".
3. Video është e këngës "Eye On The Sparrow", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.