Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wicked K - Overdoz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Cdo flow e kom si drog
Peson overdoz me cdo strof qe boj esht
Heroin nje-qind per qind e paster dhe pa perzieres
Kshu q merr shiringen dhe ngule nkrah
Metoda e transportit te ksaj droge jane kufjet plak
Kur metaforat te futen ngjak
Nen produksionin e MA RZ morrnica ne trup te shfaqen
Po du tthem qe nga cdo varg perfundojn si korniza nmur te var
Duket qart si kristal metamfetamine qe cdo fjal qe nga goja ime del
Kushton me shume sesa kilja e pluhurit tbardh
Jo pa mu nuk jetojn dot po kerkojn do-zen tjeter
Pa maru tvjetren akoma ta siguroj qe do pesojn shok
Epileptik do perfundojn nkomatoze ne-se
S'arrijn qe dozen e radhes me patjeter-tjeter ta sigurojn nkoh
A e ke dgju shprehjen muzika esht drog
Mos eshte kjo arsyeja pse pa ndalim me rima abuzoj
Kte nuk e di po ajo qe di tthem me saktsi dhe sgaboj
Eshte qe nga momenti nmoment qe tgjith do kalojn ne ne overdoz

Overdoz x5

Qe nga i pari te i funit Overdoz
Qe tgjith pa perjashtim Overdoz
Asnji ska shpetim Overdoz Overdoz

Pashaport sme nevojitet nfakt
Me penen ndor jam si pakot e
Kokaines ndogan po them qe kam kalu kufirin pa kontroll limite nuk kam
Ndize dhe ska-nerin me rreze X ose infrared
Sill dhe pastorin gjerman nese ende i bindur sje qe stilin tim nuk e kap
Hapi veshet mir bir eshte koha qe nje keshill te te jap
Heren tjeter qe nmendje te shkon te fikesh bar un per ty kam
Nje alternativ me te mir produktin perfekt
Rimat e mia shkruji ne flet fleten grise dhe grije ne gri-nder
Perziji me flow qe kam mbeshtilli me leter fiks si cigare
Hiqe xivanin nuk ka nevoj per filter rehatohu mir ne divan
Mbeshtetu ndize dhe thithe nje pomp brenda sekondit
Sdo tduket mo vetja sikur je ndhom po sikur je pasagjer i ul ne sediljen e avionit
Je super lart po sta sugjeroj ta
Pish dhe pompen e dyt vetem nese do tgjesh veten shtri ne pavion
Reanimacion me konvulsione ngjendje te rond se
Besoj se ka nevoj tshpjegoj qe kjo qe po tndodh po tndodh se ti po kalon ne

Overdoz x5
Wicked K
Publikimi: 24/03/2023
Teksti: Wicked K
Produksioni: MarZ
Mix And Master: Marz
Recorded At: St/LlWicked K - Overdoz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Overdoz".
3. Video është e këngës "Overdoz", por nuk këndohet nga Wicked K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wicked K:


Komente 0