Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wicked K - Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Jo un nuk rri kot
E kam dit qe diten qe kam zbritur ntok qe kam lindur zot hip hopi
Me cdo flow qe po shpik po te fiksoj cudis po luj pingpong me cdo bit jom metodik plus melodik po i
Diktoj industris qe rri bo tik tok drill pop dhe qe sdi not si tmos mbyten me 1 pik lot
Emrin tim pe ne vegim the qe per rrepin jam nje bekim nje legjend ne krijim e siper
Tthem nje sekret dhe vet un e di a keni shpjegim pse ngjit me perkufizimin e fjales rrep gjen emrin tim dhe
Pse nlist me sinonimet e termit xhelozi per cudi ngjit emrin ti ke
Yeah penen time rikarikoj me helm dhe rima dhe pergatitem qe tshenestroj
Gjith industrine kembezen terheq e mbaj shtyp dersa ta thyj dhe filloj ti zbras pa ndalim
Tvras pa dallim rrac a gjini depertim dhe penetrim me cdo rim me keto mendime qe mvin thjesht pa asnje gabim
Shkurt e sakt dhe eshte shum e qart pse komplet rrepi po digjet
Un sbej vargje po un bej art se jam Mozarti ne bit man
Kompentent un e di sje kontinentin e shkri nven
Wicked K baby jam zoti rrepit dhe pik (damn)

Zoti rrepit dhe pik (Damn) x2

Boten e ngriva
Bitin masakroj dhe pasa boj me cdo ritem
Qe po krijoj ne moment dhe po shikoj ne komente qe po numerojn ditet
Kur muziken do lej po un e di do merziten kur
Tmarrin vesh qe ska me ndodh kurr
Flow plus ton monoton kur dgjoj si bojn rrep kta rrepera tlodh po me perzihet kshu qe koven ktu sille
Pena ime le-viz instinktivisht kur biti nis dhe ritmikisht godas cdo kritik hipokrit si thik ne mish
Nje perfeksionist qe di te ri-moj me mire se cdo person nven
Efektivisht dezinfektoj cdo bakter qe infekton rrepin
Cdo konkurrent qe kom qe po pretendon sikur po m'urren po qe thjesht me do
Duket leht qe ben kot besome kur them
Qe un me cdo flow qe prodhoj sukses dukshem prekshem korr
Si tip hobi ne perkujdesje mor
Gjith hip hopin per rikujtese boj
Kujdes se un svej presje jo
Sepse jom thjesht zoti rrepit dhe pik damn

Zoti rrepit dhe pik (Damn) x2
Wicked K
Publikimi: 24/03/2023
Teksti: Wicked K
Produksioni: MarZ
Mix And Master: Marz
Recorded At: St/LlWicked K - Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot".
3. Video është e këngës "Zot", por nuk këndohet nga Wicked K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wicked K:


Komente 0