Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wicked K - The Lab Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nese nuk mshef duke bo rrep ose me mikrofon ndor
I vetmi ven ku po mgjen eshte mrena nlaborator bro
Nese nuk mshef kur jom tu djeg koncerte skena me kto flow
I vetmi ven ku po mgjen eshte mrena nlaborator bro

Jam eksperiment qekur kam qen embrion ne placent
Sekuenca e gjenomit qe mrrjedh mu nvena ka pesu mutacion gjenetik
Tani nADN-ne time un kam
Kombinimin e gjith fjalorit shqip me shpirtin e Biggie 2Pacut tperzime ne 1 milion grad
Robert J Oppenheimer frymzimin ka marr per
Bomben atomike pasi ka studiuar ritmin qe kam un
Hiroshima Nagasaki ne fakt nuk jane asgje krahasuar me shkatrrimin qe pas un po lej me instrumentalet e MarZit
Me ket flow toksik si fotoksin masken e kundragazit duhet tmbani
Dhe nje distanc me te pakten 4 hektar nga pozicioni momental se ku jam bi**h
N'laborator brenda kafaz i
Mbyll kam qen per kaq koh po ka ardh koha qe hiphopin ta marr ndor dhe deren e kafazit ta hedh n'er si C4
Perfiton reaksion eksploziv
Kur perzin mikson kte flow sick me mikrofonin me force
1 bilion megaton TNT thonjt dhe floket ju bin
Simptomat perfshijn tundje koke sinkrone me ritmin
Si plutonium radioaktivitet perhap me cdo strof qe po shpik
Neqoftese ti do qe te dish se ku jom

Nese nuk mshef duke bo rrep ose me mikrofon ndor
I vetmi ven ku po mgjen eshte mrena nlaborator bro
Nese nuk mshef kur jom tu djeg koncerte skena me kto flow
I vetmi ven ku po mgjen eshte mrena nlaborator bro

24/7 nlaborator penen ndor
Lobin frontal po ta depertoj penetroj
Me cdo flow flak dhe cdo metafor temperaturen
1 milion grad po ta coj brenda ne sekond
Silikon fallco jan kshu qe me beso
Me 1 kontakt vizual po i intimidoj?
1 sekond plak me mjafton qe ti selektoj
Dhe si kontakt ntelefon ti eleminoj
Duket shum mir se daullet e veshit nuk tjan msu me kto ritme
Super tcuditshme per tcilat shkenctaret po ulen po mblidhen thon duhen studime
Ndermjet meje dhe bitit marrdhenie simbiotike
Kshu q ne men duhet tshtini qe kjo lidhje kurr nuk do prishet
Nuk ka sinoptikan qe te parashikoje ndikimin gjigant qe kam
Te klima dhe stinet kur dilni ne plazh vec xhupit rreth fytit mbeshtillni nje shall
Deformi terrenit relievit dhe i krejt skenes se rrepit
Eshte komplet i drejtperdrejt me
Cdo rim qe po hedh nflet kur boj teste ose simulime termeti
Jam elementi perfekt qe i mungon tabeles se Mendelejevit
Dhe t jeni n'efektin e serumit tvertetes
Kur thoni qe boni rrep veten genjeni
Nese do tdish sekretin e rrepit
Ose doni tdini vendin ku mgjeni
Boni mir qe vemendjen te keni
Jam pozitiv qe po vjen dhe refreni

Nese nuk mshef duke bo rrep ose me mikrofon ndor
I vetmi ven ku po mgjen eshte mrena nlaborator bro
Nese nuk mshef kur jom tu djeg koncerte skena me kto flow
I vetmi ven ku po mgjen eshte mrena nlaborator bro
Wicked K
Publikimi: 24/03/2023
Teksti: Wicked K
Produksioni: MarZ
Mix And Master: Marz
Recorded At: St/LlWicked K - The Lab
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Lab".
3. Video është e këngës "The Lab", por nuk këndohet nga Wicked K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wicked K:


Komente 0